اتاق خواب کودک, راهنمای والدین

ارائه کالای خواب کودک کوک بانو در اهواز

بهترین تولید کننده کالای خواب کودک در اهواز
نحوه چیدمان و تنوع رنگ در اتاق کودک از فاکتورهای اساسی برای انتخاب شما هستند. لازم است بدانید بررسی‌های علمی نشان می‌دهد که اتاق کودک تاثیر بسزایی در تکوین شخصیت، اعتماد به نفس، استقلال و آرامش وی خواهد داشت و اگر این امکان برای شما وجود دارد، بهتر است برای فرزندتان نوعی استقلال در نظر بگیرید، حتی اگر این استقلال به اندازه یک تختخواب باشد.ارائه و اخذ نمایندگی محصولات کوک بانو در شهر اهواز به نماینده های معتمد و مورد قبول شرکت کوک بانو برای ارائه هرچه بهتر از نحصولات و خدمات ما میباشد. البته این روزها شرکت‌های تجاری تولید و فروش ارائه کالای خواب کودک با در نظر گرفتن کمبود جا در خانه‌های گرم شما، مدل‌های متفاوت و کم‌حجمی را متناسب با سلایق گوناگون به بازار عرضه می‌کنند.
بهترین تولید کننده کالای خواب کودک در اهواز

شرکت‌های تجاری تولید و فروش سرویس‌های اتاق کودک

راهنمای خرید کالای خواب نوزاد با بودجه مختلف

هیچ چیز به اندازه‌ی خوابی خوب در طول شب اهمیت ندارد. البته ارائه کالای خواب کودک از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است و یکی از عناصر ضروری برای رشد صحیح و کامل نوزاد در ماه‌های ابتدایی تولد است. برای همین هم است که خرید کالای خواب نوزاد تبدیل به یکی از مهم‌ترین اجزای خرید سیسمونی برای هر پدر و مادری شده است. نوزادان بیشترین مقدار رشد خود را در زمانی که خواب هستند انجام می‌دهند. در واقع در ماه‌های ابتدایی آن‌ها بیشترِ طول روز را خواب هستند. بنابراین هنگام خرید سیسمونی  باید در نظر داشته باشید که کالای خواب نوزادی که انتخاب می‌کنید بسیار راحت و دنج باشد تا نوزاد به راحتی تمام مدتی که احتیاج به استراحت و رشد دارد را در آن سر کند. هنگام خرید کالای خواب نوزاد با طیف وسیعی از گزینه‌ها مواجه خواهید شد که خرید برخی از آن‌ها ضروری و برخی اختیاری است. بنابراین قبل از شروع خرید سیسمونی، با توجه به بودجه‌ی خود برنامه‌ریزی کرده و اقلام مختلف را از بهترین تولید کننده کالای خواب کودک در اهواز  انتخاب کنید.

بهترین تولید کننده کالای خواب کودک در اهواز

تخت نوزاد – نوجوان چیست؟

تخت های دو منظوره ای که برای سنین نوزادی تا نوجوانی فرزند شما طراحی شده اند را تخت های تبدیلی نیز می نامند. این تخت ها برای سنین نوزادی و خردسالی، دارای میله های محافظ می باشد تا مانع سقوط فرزند شما شود. پس از گذراندن سنین خردسالی می توان این میله ها را برداشت و تخت را برای سنین نوجوانی تبدیل کرد.
 این تخت ها دارای ابعاد و اندازه های استاندارد می باشند تا در سنین مختلف برای کودک قابل استفاده باشد. هم چنین با توجه به سن کودک ارتفاع این تخت ها از زمین نیز قابل تغییر می باشد. با انتخاب این تخت ها در هزینه های طولانی مدت کودک خود صرفه جویی می کنید و دیگر نیازی به خرید چند تخت در سنین مختلف برای کودک خود نمی باشید. انتخاب درست یک تخت ضمن فراهم آوردن خوابی راحت برای کودک، می تواند در سلامت او نیز اثرگذار باشد و از وقوع مشکلات بزرگسالی پیشگیری کند
تخت نوزاد - نوجوان چیست؟

این تخت ها دارای ابعاد و اندازه های استاندارد می باشند

خواندن این مطلب!  آموزش درمان و پیشگیری از لکنت زبان در کودکان 3 الی 6 ساله

ارتفاع مناسب تخت از سطح زمین چقدر است؟

ابعاد تخت بر اساس وزن، قد و ابعاد بدن کودک متغیر است. تختخواب یک نوزاد و شیرخوار باید لبه‌های بلندی داشته باشد. البته اگر کودک شما شیرخوار نیست، ارتفاع 30،20 سانتی‌متری تخت از سطح زمین مناسب به‌نظر می‌رسد. برای سن‌های بالا‌تر که قد کودک بلند‌تر می‌شود فاصله 40،30 سانتی‌متر هم استاندارد است. اگر قد کودکی بلند‌تر و یا کوتاه‌تر از میانگین سنی‌اش باشد این ارتفاع می‌تواند تغییر کند

ملحفه و روتختی نوزاد باید چگونه باشد؟!

ملحفه و روتختی نوزاد باید چگونه باشد

ملحفه و روتختی نوزاد باید چگونه باشد

در بخش های قبل در مورد ضرورت انتخاب پتوی مرغوب کمی بحث کردیم. جدای از این مورد، سرویس رو تختی نوزاد و ملحفه های مربوط به کودک نیاز به شستشوی بسیاری دارد. ممکن است شما در هفته چند بار برای شستن رو بالاشتی یا ملافه ی زیر نوزاد خود اقدام کنید.
با وجود چنین شرایطی، که گریزی هم از آن نیست، لازم است شما جنس رو تختی یا ملحفه های انتخابی برای نوزاد خود را بسیار مرغوب انتخاب کنید تا با اولین شستشوها رنگ و روی خود را از دست ندهند.
برخی از والدین بدون توجه به این نکته روتختی نوزاد را انتخاب می کنند که بعد از یکبار شستشو رنگی به آن باقی نمیماند. البته بهتر است قبل از شستشو به دستور شستشوی تولیدکننده توجه نمائید.
ارائه کالای خواب کودک از بهترین تولید کننده کالای خواب کودک در اهواز ، در این زمینه معمولاً از جنس ضد حساسیت ،تیترون یا مخمل هستند، اما اجناس خارجی تنوع بیشتری داشته تولید می شوند.
شاید شما در ابتدا کمی هزینه ی بیشتری پرداخت کنید اما در دراز مدت این به نفع شما و نوزادتان خواهد بود.
مورد بعدی که می تواند در نگه داری ملحفه تشک نوزاد به شما یاری کند، خرید پوشش محافظ تشک ضد آب است. خرید پوشش پلاستیکی ضد آب و قرار دادن آن زیر نوزاد ، به شما در تعویض سریع ملافه ها کمک خواهد کرد.

بالشت نوزاد(اهمیت خرید:ضروری)

بالشت نوزاد هم بخشی جدانشدنی از ارائه کالای خواب کودک است. برخی گمان می‌کنند که می‌توان از بالشت‌های معمولی (البته کوتاه‌تر) برای نوزاد هم استفاده کرد، ولی اصلاً اینطور نیست. استفاده از بالشت برای نوزادان هدفی متفاوت از استفاده از آن توسط بزرگسالان دارد. در حقیقت اگر از بالشت بزرگسال برای کودکان استفاده کنید،‌ نه تنها به او کمکی نکرده‌اید، بلکه به گردن و شانه‌های نوزاد آسیب هم می‌رسانید. علاوه بر این، حتماً در خاطر داشته باشید که محققین توصیه می‌کنند تا سن ۲ سالگی هرگز از بالشت برای کودک استفاده نکنید و به‌خصوص اینکه وقتی کودک را تنها می‌خوابانید، هرگز بالشت در گهواره او نباشد.
کالای خواب کودک در اهواز

حل مشکل با کمک رنگ‌ها

خواندن این مطلب!  فشار خون بارداری همراه علائم و درمان فشار خون در بارداری

حل مشکل با کمک رنگ‌ها:

آیا در اتاق نوزاد شما نور طبیعی به میزان کافی وجود ندارد؟! پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های گرم مانند زرد و طلایی استفاده کنید.
آیا نور خورشید با قدرت فراوان و به شدت بسیار وارد اتاق نوزاد شما می‌شود؟ پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های خنک و تیره‌تر استفاده کنید.
آیا به رنگ‌های قوی تمایل دارید، اما نمی‌خواهید برای تمام دیوارها از آن استفاده کنید؟ پیشنهاد می‌کنیم برای سه دیوار و سقف از یک رنگ خنثی استفاده کنید و آن رنگ قوی و تند مورد علاقه خود را برای رنگ‌آمیزی یک دیوار استفاده کنید. با این کار اگر با مرور زمان از آن خسته شدید می‌توانید به راحتی آن را عوض کنید.
آیا می‌خواهید فضایی آرام بسازید؟ اتاق را با یک رنگ به صورت ساده رنگ‌آمیزی کنید. اضافه کردن رنگی دیگر، به خصوص اگر مکمل رنگ اصلی باشد بر انرژی فضا می‌افزاید و این اقدام خوبی برای اتاق بازی است.
کالای خواب کودک

انواع تشک‌های نوزاد کدامند؟

انواع تشک‌های نوزاد کدامند؟

در بازار، انواع تشک‌های نوزاد – فوم، فنردار، پاکت اسپرینگ، مموری‌فوم و ارگانیک- تولید و فروخته می‌شوند.

تشک ضد حساسیت و آلرژی:

در هنگام انتخاب تشک کودک می بایست تشکی آنتی باکتریال و ضد حساسیت انتخاب کنید. این تشک از رشد باکتری و ایجاد آلرژی جلوگیری می کند و علاوه بر خواب راحت، سلامتی کودک شما را در هنگام خواب تضمین می کند

سخن آخر:

اگرچه مدل‌های ارائه کالای خواب کودک متنوع و جذاب هستند اما توصیه ما این است که قبل از زیبایی، کیفیت ساخت، امنیت و استحکام محصول را در نظر بگیرید. مزیت خرید برخی از تخت و کمدها این است که می‌توانید حتی تا سن نوجوانی از آن‌ها استفاده کنید و طراحی آن‌ها قدیمی نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *